MÖBLER / Skåp & hyllor / Bordsvitrinskåp 7107434
nr 710 7434
Bordsvitrinskåp
Kina, höjd: 36
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 17:43:12
500 kr
400 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr
1.300 kr
1.600 kr